contact en route


hoofdlocatie Enschede nevenlocatie  Utrecht algemeen bedrijfsgegevens

Bezoekadres:
Piet Heinstraat 12
7511 JE Enschede
Routebeschrijving

Postadres:
Postbus 2041
7500 CA Enschede

Bezoekadres:
Aidadreef 4
3561 GE Utrecht
Routebeschrijving
053 4840 840
info@slo.nl
KVK-nummer: 06085916
BTW-nummer: NL.8023.14.405.B01

over de vernieuwde website

De SLO-website is vernieuwd. Kun je informatie niet vinden of heb je een opmerking? Laat het weten via webmaster@slo.nl.

persvoorlichting

Voor persvragen kun je contact opnemen met onze persvoorlichter Marcia Joosen, 053 4840234 of m.joosen@slo.nl.

contactgegevens directie en management

directie
Jindra Divis algemeen directeur/voorzitter directie j.divis@slo.nl
Sanne Tromp directeur innovatie/vice-voorzitter directie s.tromp@slo.nl
Ria Benamirouche secretariaat r.benamirouche@slo.nl 053 4840 206
primair onderwijs
Monique van der Hoeven manager m.vanderhoeven@slo.nl
secretariaat primaironderwijs@slo.nl 053 4840 664
voortgezet onderwijs
Willem Rosier manager w.rosier@slo.nl
secretariaat vo-onderbouw@slo.nl 053 4840 661
advies & onderzoek
Sanne Tromp directeur innovatie/vice-voorzitter directie s.tromp@slo.nl
secretariaat onderzoekadvies@slo.nl 053 4840 330
communicatie
Marcia Joosen manager communicatie m.joosen@slo.nl 053 4840 234
bedrijfsvoering
Bernadette Korte manager bedrijfsvoering b.korte@slo.nl 053 4840 411

Raad van Toezicht

Vanaf 1 maart 2018 bestaat de Raad van Toezicht uit:

  • mr. A.C. (Ton) Wallast (voorzitter)
  • E. (Erika) Diender-van Dijk MCM
  • dr. A. (Arno) Geurtsen
  • prof. dr. W.M.G. (Wim) Jochems
  • drs. J.H. (John) van der Vegt (vice-voorzitter)
  • prof. dr. M.L.L. (Monique) Volman.